Ako interpretovať svoj Antares kód

 

Na našej webovej stránke a na našom blogu nájdete trojdielnu sériu článkov o tom, ako začať pracovať so svojím Antares-kódom. Pri jeho interpretácii môže byť veľmi nápomocná aj veľmi dôležitá kapitola z našej knihy Hviezdne rody – rodiny duší, s rovnakým názvom.

Chápeme však,  že na prvý pohľad  pôsobí váš Antares-kód ako nerozlúštiteľný hlavolam, takmer neriešiteľná úloha.

Rady by sme tu však povedali, že v tom najideálnejšom prípade, každá hľadajúca duša  (ktorá kráča duchovnou cestou a cíti, že nadišiel čas, aby spoznala svoje hviezdne korene a galaktickú históriu, ktorá sa v nich ukrýva a preto si objedná knihu Hviezdne rody – rodiny duší), pripravuje svoju dušu a vedomie na to, aby týmto vstúpila do mimoriadneho a neustále sa rozširujúceho procesu zasvätenia.

Jeho súčasťou je aj to, že keď čítate históriu jednotlivých hviezdnych rodov a stretnete sa tam s posolstvami jednotlivých hviezd, vždy sa pozrite, či sa daná hviezda premieta do vášho Antares-kódu narodenia. Ak sa doňho premieta, pozrite sa, s akou planétou, asteroidom, vrcholom (hrotom) domu alebo hlavnou osou (Ascendent, Descendent, IC, MC) je v konjunkcii. Táto konštelácia funguje ako kódový obraz, ktorý ukrýva jedinečné osobné informácie a vždy poukazuje na konkrétnu galaktickú alebo pozemskú spomienku.

Táto spomienka sa počas čítania obvykle postupne odhalí, lebo túto knihu skutočne nie je možné čítať „len tak“ – je potrebné s ňou žiť a dovoliť, aby sa dotkla našich spomienok, našich najstarších koreňov a pomôže aj v tom, aby ste si dokázali poskladať kúsky mozaiky, ktoré ste už rozlúštili a pozdvihnúť ich na novú úroveň.

Vždy hovorievame, že najdôležitejšia je vaša vlastná intuícia a pocity, či je história hviezdy, o ktorej práve čítate,  časťou vašej galaktickej minulosti alebo nie. Ak sa stretnete s hviezdnym svetom, ktorý vám je veľmi povedomý, no napriek tomu sa vo vašom horoskope nenachádza, znamená to len toľko, že v tomto vašom živote to zrejme nie je vaša najdôležitejšia životná téma alebo osudová úloha a nezahrnuli ste si ju do svojho súčasného životného plánu – nikdy si totiž nemôžeme celú svoju galaktickú históriu priniesť do jediného života. Je možné aj to, že sa táto hviezda ocitne v niektorom vašom solárnom roku (od narodenín po narodeniny, ktorý sa počíta od okamihu, kedy Slnko vstúpi do tej pozície, kde stálo pri vašom narodení) a dostane tam dôležitú úlohu – vtedy sa bude nachádzať vo vašom solárnom Antares-kóde na prominentnom mieste.

Navyše, prísľub Nebeskej Hviezdnej delegácie, ktorý dali pri prvom vydaní knihy v roku 2007, sa ukázal ako hlboko pravdivý: pri všetkých čitateľoch budú stáť majstrovské bytosti – v závislosti od hviezdnych koreňov daného čitateľa a spôsobu jeho chápania a duševného nastavenia, nasledujúc princíp rezonancie – ktorí mu pomôžu v tomto rozpomínacom a iniciačnom procese, ktorý sa nedá prirovnať k ničomu. Súčasťou tohto celého je aj to, že ak budeme mať dostatok trpezlivosti a pokory učiť sa, odhalia sa holografické zrnká spomienok, ktoré sú v Antares-kóde ukryté.

Preto väčšinou nie je potrebná vonkajšia pomoc či sprievodca – dokonca ani vtedy, keď nemáme žiadne astrologické základy, či keď sa nám tento komplexný systém na prvý pohľad javí ako príliš komplikovaný.

Sme presvedčené o tom, že k Antares-kódu nie je možné pristupovať tak, ako k interpretácii astrologického horoskopu, pretože tým príliš ohraničíme to, čo je skutočne potrebné povedať a interpretujeme tak kódové obrazy, ktoré sú v nás,  na oveľa nižšej úrovni vibrácií a uvedomenia – sú to totiž skôr holografické odtlačky spomienok, ako astrologické panely.  Dekodérom Antares-kódu je v skutočnosti samotná kniha Hviezdne rody – tým sa aj samotné čítanie stáva osobnou objavnou cestou a duchovným zasvätením.

Zároveň však vidíme, že keď čitatelia dostanú knihu spolu so svojím Antares-kódom, často si pýtajú isté usmernenie, pretože sa im vtedy ich Antares-kód zdá byť nepochopiteľný. V prvom objasnení, odhalení prvých vrstiev a kozmických znamení vám môžu pomôcť naši hviezdni koordinátori, ktorí sa u nás dlhé roky učia a majú tak hlboké skúsenosti v mnohých oblastiach.

Veľmi vedome to nenazývame „výkladom Antares-kódu“ – skôr je to usmernenie, vedenie na duchovej ceste, ktorou je čítanie knihy Hviezdne rody a postupné odhaľovanie posolstiev hviezdnych konjunkcií v Antares-kóde narodenia a solárnom Antares-kóde.   Táto duchovná cesta sa teda jednoznačne stáva individuálnym vnútorným procesom.

Hviezdni koordinátori, ktorých uvádzame nižšie poskytujú individuálne konzultácie a interaktívne rozhovory hlavne v maďarčine, ktoré môžu prebiehať telefonicky, cez Skype, Messenger, Zoom – podľa dohody s daným koordinátorom.

(okrem toho, rímske číslice za menom sú čísla označujúce terapie a procedúry, ktoré je možné u nich absolvovať. Ich vysvetlenie nájdete pod menným zoznamom a podrobnejšie sa o nich môžete dočítať v menu Hviezdne dotyky/terapie)

JANA LANTAJOVÁ – Banská Bystrica (po slovensky, maďarsky, ruština, angličtina) procedúry III

jana@lantaj.sk,  +421905837824, Messenger: Jana Redy

MONIKA JAKUBECZOVÁ – Dunajská Streda (po slovensky, maďarsky) procedúry III

laska@kozmicka.sk, 0917 146 584, Messenger: Monika Jakubeczová

HIRT KATALIN (po maďarsky) procedúry I, II, III, IV a V – Budapešť, XIII.

Objednávky: +36/ 20 926 7774 alebo pegazus7@gmail.com

KOLLÁR MAYA (po maďarsky) procedúry I, II, III, IV a V – Martonvásár a Budapešť III.

Objednávky: +36/ 70 381 9549 alebo kollarmaya1969@gmail.com

PINCÉS MARIANNA (po maďarsky) procedúry I, II, III, IV a V – Tata

Objednávky: +36/ 30 641 0597 alebo marianna.tajfuto@gmail.com

SIMCSIK ÉVA (po maďarsky, anglicky, francúzsky) procedúry I, II, III, IV a V – Miskolc

Objednávky: +36/ 70 561 0249 alebo evasimcsik1@gmail.hu

SZABADOS EMESE (po maďarsky, anglicky, nemecky) procedúry I, II, III, IV a V – Budapešť III, Nagymaros (v maďarčine, nemčine a angličtine)

Objednávky: +36/ 20 940 2749 alebo e.szabados77@gmail.com

BORZAI ÁGNES (po maďarsky) procedúry I, III, IV a V – Budapešť II.

Objednávky: +36/ 30 226 6298 alebo borzai77@freemail.hu

BAKSA BEATRIX (po maďarsky) procedúry  III, IV a V, Salgótarján

Objednávky: + 36/ 20 979-0387

DÁNYI RITA (po maďarsky) procedúry I, III, IV a V – Budapešť XI.

Objednávky: +36/ 20 424 3482 alebo seviola45@gmail.com

FEKETE KRISZTA (po maďarsky) procedúry I, III, IV a V – Budapešť a Nyíregyháza

Mandala Sóbarlang és Terápiás Stúdió – Lövőház utca 16/a. Fszt. 3., a vo FlowZone Egészségközpont – Zugló a Nyíregyháza

Objednávky: +36/ 301477533 alebo fenykuldottek@gmail.com

HEGEDŰS-NAGY ZSUZSANNA (po maďarsky, anglicky) procedúry I, III, IV a V – Budapešť III.

Objednávky: +36/ 70 633 5418 alebo hegedus.zsuzsanna613@gmail.com

HUNYINÉ MÓZES TÜNDE (po maďarsky) procedúry I, III, IV a V – Piliscsaba

Objednávky: +36/ 30 973 3765 alebo mozestunde@gmail.com

KERESZTES ERZSÉBET (po maďarsky) procedúry I, III, IV a V – Budapešť XI.

Objednávky: +36/ 20 417 9262 alebo hofeher.galamb@gmail.com

KÉKEGYI ILONA (po maďarsky) procedúry I, III, IV a V, Békéscsaba

Objednávky:  +36/ 30 749 0801 alebo i.kekegyi13@gmail.com

KÉRI ERIKA (po maďarsky) procedúry I, III, IV a V – Szeged, Ybl Miklós u. 3. – Merope Egészségközpont

Objednávky: +36/ 30 503 4260 alebo kerierika@yahoo.com

http://theridian.hu/hu/

SARKADI TÜNDE (po maďarsky, anglicky) procedúry I, III, IV a V – Budakeszi a Budapešť (v maďarčine a angličtine)

Objednávky:  +36/ 20 970 3620 alebo tundesarkadi1@gmail.com

WÜHRL KATI (po maďarsky, anglicky, nemecky) procedúry  III, IV a V – Budapešť III. (v maďarčine a nemčine)

Objednávky:  +36/20 364 5961 alebo wuhrl.kata@gmail.com

Pre konzultácie v angličtine je k dispozícii aj LESLIE SHANKMAN – naša nesmierne vedomá hviezdna sestra z Bellingahmu v USA. Edituje aj naše knihy v angličtine. Objednať sa môžete na mailovej adrese leslie.shankman13@gmail.com. Konzultácie prebiehajú cez Zoom a cena je 58$/hod.

Názvy jednotlivých procedúr/terapií:

procedúra I: Lemúrske Mystérium

procedúra II: Dotyk duše 13 ciest Astro-kozmogenézy – predanie doteraz vytvorených desiatich Dotykových Plášťov podľa učenia Hviezdnych rodov

procedúra III: Preladenie Svetelného tela Elysium – mystérium odbúrania Tela bolesti

procedúra IV: Preladenie Svetelného tela Elysium – mystérium odbúrania Závislostí

procedúra V: Preladenie Svetelného tela Elysium – mystérium uvoľnenia Karmických vzorcov)

(procedúry sú očíslované kvôli prehľadnosti – nie sú zoradené podľa postupnosti, ako ich absolvovať, pretože jednotlivé terapie sú samostatne uplatniteľné na rôzne problémy – viď podrobný popis)

Kliknite na obrázok a pozrite sa na náhľad

nie sú zoradené podľa postupnosti, ako ich absolvovať, pretože jednotlivé terapie sú samostatne uplatniteľné na rôzne problémy – viď podrobný popis)

Kliknite na obrázok a pozrite sa na náhľad